10 - Days DETOX (10denní detox)

Akce Vegan
2 hodnocení
Značka: Viridian
639 Kč
Skladem

Balíček 3 nejúčinnějších produktů, které detoxikují játra, trávicí a lymfatický systém a pomáhájí správně vstřebávat živiny.  Zlepší vám fyzickou a psychickou odolnost. Budete se cítit vitálně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

10 - Days DETOX – Organic Cleavers 50ml, Fibre Complex F.O.S. 90 kapslí, Milk Thistle 30 kapslí - popis

Kvalitní a velmi oblíbená komplexní kůra 10 Days Detox nejlépe detoxikuje váš organismus. Je dobře známo, že naše tělo je denně napadáno nežádoucími složkami z jídla a pití. Tyto toxiny mohou mít nežádoucí účinky na celkové zdraví organismu a mohou se projevovat širokou škálou příznaků, jako je bolest hlavy, bolestivost kloubních spojů a vazů, alergické projevy, častá infekční onemocnění, ale také jako snížená citlivost na vstřebávání živin a dalších suplementů, a v neposlední řadě také menší fyzická a psychická výkonnost. 10 Days Detox se zaměřuje na tři nejdůležitější oblasti - trávící, lymfatický systém a játra.

Proč 10 - Days DETOX ( Cleavers 50ml, Fibre Complex F.O.S. 90 kapslí, Milk Thistle 30 kapslí)

 • komplexní kůra díky kombinaci tří nejúčínnějších produktů 
 • detoxikuje játra, trávící a lymfatický systém
 • zlepší vám fyzickou a psychickou odolnost a budete se cítit vitálně
 • pomáhá správně vstřebávat živiny a další suplementy

100% Organic Cleavers Tincture 50ml

 • 100% organická tinktura z Galium aparine (Svízel přítula)
 • použita je pouze forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
 • produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
 • neobsahuje složky živočišného původu, vhodné pro vegany
 • neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
 • složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt

Vlastnosti 100% Organic Cleavers Tincture 50ml

 • balení: 50 ml
 • dávkujte 15-30 kapek, 2-3x denně do vody nebo džusu
Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte na suchém místě.

Složení 100% Organic Cleavers Tincture 50ml

Složení: voda, organický alkohol 25%, Galium Aparine extrakt (100% organický původ)
 
Doplněk stravy

Fibre Complex with F.O.S.

 • komplexní směs všech důležitých typů vlákniny a prebiotických složek 

Vlastnosti Fibre Complex with F.O.S.

 • balení: 90 kapslí
 • standartní dávkování: 1-3 kapsle průběžně během dne, s jídlem, zapijte dostatečně vodou
 • intenzivní kůra: 3 x denně 3 kapsle, s jídlem, zapijte dostatečně vodou, délka intenzivní kůry je 10 dnů = 1 balení, následně doporučujeme dávkovat další balení standardním způsobem
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Jestliže užíváte léky na předpis, před konzumací se nejdříve poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení Fibre Complex with F.O.S.

Složení: v 1 kapsli: lněné semínko (kvalita BIO) 140 mg, psyllium slupky 140 mg, obal kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza) 100 mg, jablečný pektin 35 mg, kelp 30 mg, rýžové otruby 30 mg, fruktooligosacharidy (F.O.S.) 25 mg.
 
Doplněk stravy

Milk Thistle

 •  Ostropestřec Mariánský s vysokým obsahem aktivní složky silymarin

Vlastnosti Milk Thistle

 • balení: 30 kapslí
 • doporučené dávkování: berte 3 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení vašeho lékaře, zapijte dostatečně vodou
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, pokud lékař neurčí jinak. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Složení Milk Thistle 

 Počet dávek v balení: 30
 1 kapsle
 Ostropestřec mariánský (Sylbium marianum)
 standardizovaný extrakt ze  semen (80 % Silymarin)
 175 mg
 Ostropestřec mariánský (Sylbium marianum) prášek ze semínek
 172 mg
 Obal kapsle hydroxypropyl methyl celulóza
 (na bázi vojtěšky 40  mg, spiruliny 5 mg, borůvky 50 mg)
 100 mg
 
Doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí. 99% produktů značky Viridian Nutrition splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původu, bez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické (Soil Association). Všechny složky pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování, NE tablety, 5% z každé prodané položky je investováno na charitativní účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další).