Anti Stress Super Drink 125g (Normální duševní kondice)

Vegan
Neohodnoceno
Značka: Nutrisslim
299 Kč
Skladem

Oblíbený lahodný přírodní bylinný nápoj s pomerančovou příchutí pro podporu při stresu, který pomáhá s kvalitou spánku a celkovou kondicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anti stress - popis 

Skvěle chutnájící a velmi oblíbený 100% přírodní bylinný nápoj s pomerančovou příchutí pro podporu při stresu. Má adaptogenní účinky, pomáhá s kvalitou spánku a celkovou kondicí. Pokud jste vystaveni každodenním nadměrným stresovým faktorům, máte problémy se spaním a nebo se špatně přizpůsobujete externím změnám, je tento bylinný nápoj přesně pro vás.

Proč Anti Stress Super Drink 125g

  • podporuje při nadměrném každodenním stresu
  • zlepší kvalitu vašeho spánku (bez utlumení ve dne)

Z čeho je Anti Stress Super Drink 125g

  • Ashwaganda - adaptogenní rostlinka pomáhající s relaxací a uvolněním během období nadměrného psychického zatížení a úzkosti, příspívá k emoční stabilitě a celkové dobré kondici
  • Rhodiola - velmi významný adaptogen, jehož účinky souvisí s stimulací centrální nervové soustavy a únavou způsobenou stresem, zmiňuje se také v souvislosti s nespavostí, kterou stres způsobuje
  • Schisandra - klanopraška čínská neboli Schisandra je méně známá čínská bylinka, rovněž s adaptogenními účinky
  • Astragalus - tato bylinka pomáhá s fyzickou odolností proti všemožným vnějším vlivům, to má vliv na fyzickou i psychickou kondici

 Vlastnosti Anti Stress Super Drink 125g

  • balení: 125 g
  • dávkování: doporučená denní dávka je 5 g (1 čajová lžička), nejlépe dopoledne (z důvodu obsahu adaptogenů). Přidejte do nápoje, dobře rozmíchejte. Dávkování výrobce 5-10g bylo upraveno dle české legislativy.
Upozornění: Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegany.

Složení Anti Stress Super Drink 125g 

Složení: Schizandra chinensis prášek z plodů (Klanopraška čínská) 45 %, Erythritol 19,5 %, Ashwagandha (Withania somnifera - witánie snodárná ) prášek z kořene 15 %, Astragalus propinquus prášek z kořene 11 % (Kozinec blanitý), pomerančové aroma 5 %, Rhodiola rosea 4 % (Rozchodnice růžová) prášek z kořene, sladidlo steviolglykosidy 0,5 %.
 
Doplněk stravy se sladidly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Za značkou Nutrisslim najdete mladou slovinskou firmu řídící se pravidlem nabízet superpotraviny a doplňky stravy v maximální možné čistotě a kvalitě. Ve složení proto nikdy nenajdete umělá sladidla, barviva, konzervanty, zbytky pesticidů ani žádné přísady pocházející z geneticky modifikovaných plodin, většina produktů je navíc v RAW a BIO kvalitě. Nutrisslim nakupuje suroviny přímo od pěstitelů všude po světě, díky čemuž má dohled nad kvalitou, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.