Zdraví na prvním místě

Už nějaký ten pátek (momentálně víc jak 3 týdny) se snažím zhubnout. Snažím se držet základních pravidel, které jsme popsali v předešlých článcích. Rozhodně nedržím nějakou šílenou dietu a netrávím desítky hodin v posilovně. A výsledky jsou už, i po tak vcelku krátké době, vidět. Samozřejmě mám ke spokojenosti ještě hoooooodně daleko, ale je jen na mně, jestli a za jak dlouho budu snad aspoň trošku spokojený. Ale o tom dnes psát nechci. 

Dnes jsem si uvědomil, že jsem za celou tuto zimu nebyl ani jednou nemocný. A pokud se o mě pokoušelo nějaké to nachlazení, tak ani ne za dva dny bylo pryč. Štěstí? Náhoda? Tuhý kořínek? Ani jedno. Přece jen trávím hodně času mezi lidmi a to se bacilům prostě vyhnout nedá. A navíc už nejsem zrovna z nejmladších. V předešlých letech jsem byl nemocný vcelku často, o běžných, pro muže smrtelně nebezpečných, rýmičkách ani nemluvím. V čem je tedy rozdíl?

Vitamíny a posilování imunity

IMG_2181_1
Kdo hádal, že v tom budou nějaké suplementy, tak se nemýlil. Ano, je to tak. Na podzim jsem si na doporučení pořídil přípravek na posílení imunity s názvem Cold Season a ten používám celou tuto zimu bez přestávky. K tomu jsem si koupil ještě vitamíny High Five Multivitamin & Mineral Formula, které jsou vhodné nejen pro podporu imunity, ale vůbec se vyplatí je brát v období větší fyzické či psychické zátěže. Přece jen jsem vcelku aktivní člověk, a tak se komplexní zdroj kvalitních vitamínů rozhodně hodí

Zdraví je základ

Díky těmto přípravkům se tak držím už několik měsíců bez známek nemoci. A i proto jsem schopný bez zbytečných a otravných přestávek zaviněných nemocemi makat na svém plánu shodit nějaké to kilo. V předešlých letech mě tuto snahu často hatily právě zmíněné rýmečky, nachlazení, chřipky atd. Jsem za to moc vděčný. Jsem vděčný, že jsem tyto doplňky stravy objevil, protože mi dost ulehčují život. Mohu tak chodit cvičit, pracovat, relaxovat a vůbec si užívat života. A co víc si přát? Za mě to jsou dobře investované peníze. Investované do zdraví. 

Potřebujete poradit ohledně vitamínů?

Neváhejte se na nás obrátit, ochotně vám poradíme ;) Stačí nám napsat na chat nebo e-mail info@sainutrition.cz.

Vyberte si