Collagen Joint Care with Fortigel

1 hodnocení
Značka: Nutrisslim
399 Kč
Skladem

Velmi chutná kloubní výživa s příchutí ovoce. Účinně pomáhá k pevnosti a ohebnosti vašich kloubů, podporuje aktivní životní styl a také při špatné kondici kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Collagen Joint care (Kolagen – kloubní výživa) - popis

Komplexní podpora kloubů s obsahem patentovaným kolagenových peptidů Fortigel® doplněných o MSM, Camu camu a šípky pro optimální kolagenovou syntézu. U kolagenových peptidů Fortigel® byl vědecky prokázán účinek na kloubní chrupavku. Fortigel obsahuje kolagen typu 2, který se vyskytuje nejvíce právě v chrupavkách. Ty s věkem nebo nadměrnou fyzickou námahou oslabují, proto je suplementace kolagenu účinnou formou pomoci.

Co obsahuje Collagen Joint care (Kolagen – kloubní výživa)

 • MSM neboli methyl sulfonyl methan, který je zdrojem síry a je stejně jako kolagen důležitou stavební součástí lidských tkání
 • Camu Camu je extrémně bohaté na vitamín C, je to antioxidant, který má vliv na kolagenovou syntézu
 • šípky, u nichž byl rovněž potvrzen vliv na ohebnost a stav kloubní chrupavky  

Proč Collagen Joint care (Kolagen – kloubní výživa)

 • budete mít pevné a ohebné klouby
 • podporuje životní styl
 • zlepší stav při špatné kondici kloubů
 • obsahuje kolagen typu 2, který je obsažen v chrupavkách
 • obsahuje MSM, zdroj síry, důležitou stavební součást lidských tkání
 • obsahuje Camu Camu antioxidant extrémě bohatý na vitamín C

Vlastnosti Collagen Joint care (Kolagen – kloubní výživa)

 • Balení 140 g  
 • Dávkování: 10 g (cca 2 čajové lžičky) denně. Smíchejte ve sklenici s vodou, nechejte 2 min rozpustit. S 10 g přípravku přijímáte 5 g Fortigel kolagenových peptidů.  

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, konzultujte s lékařem. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.    

Složení Collagen Joint care (Kolagen – kloubní výživa)

Složení: Fortigel B kolagenové peptidy (hovězí) (50 %), MSM prášek (Methyl sulfonyl methan) (30 %), prášek z šípků (Rosa canina) (10 %), pomerančové aroma, Camu Camu (Myrciaria dubia) prášek, sladidlo steviol-glykosidy (0,5 %).     

Doplněk stravy. S příchutí ovoce. Kloubní výživa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Za značkou Nutrisslim najdete mladou slovinskou firmu řídící se pravidlem nabízet superpotraviny a doplňky stravy v maximální možné čistotě a kvalitě. Ve složení proto nikdy nenajdete umělá sladidla, barviva, konzervanty, zbytky pesticidů ani žádné přísady pocházející z geneticky modifikovaných plodin, většina produktů je navíc v RAW a BIO kvalitě. Nutrisslim nakupuje suroviny přímo od pěstitelů všude po světě, díky čemuž má dohled nad kvalitou, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.