Provizní systém - vydělávejte s námi

Vydělávejte s námi

Chcete si vydělat? Chcete pasivní příjem? Ano? Výborně, pak vám stačí propagovat náš e-shop SAINutrition.cz. A je to velmi snadné, zvládne to opravdu každý. Získejte provizi za každého zákazníka, kterého k nám na e-shop přivedete. 

Proč vydělávat s námi?

  1. Získáte 5 % z celkové ceny objednávky od každého zákazníka, kterého k nám přivedete.
  2. Máme vysokou průměrnou objednávku kolem 5.500 Kč, což znamená pro vás více peněz.
  3. Zákazník, kterého přivedete, nemusí nakoupit hned. Náš systém si jej bude pamatovat a i když nakoupí do 14 dnů, vy i tak získáte svou provizi.
  4. Máme velmi široký sortiment vitamínů a doplňků stravy pro ženy, muže, děti, seniory, vegany, sportovce, prostě pro každého.
  5. Těšíme se výbornému hodnocení od našich zákazníků. Na portálu Heureka.cz se o tom můžete přesvědčit.

A jak na to?

Stačí, když si zkopírujete váš odkaz na náš e-shop nebo vyberete jeden z připravených obrázkových bannerů a ten můžete:

  • pokud máte svůj web, můžete odkaz do něj vložit
  • poslat svým známým třeba e-mailem, smsmkou, přes Whatsupp, Messenger či jiným způsobem
  • sdílet na sociálních sítích jako Facebook a podobně.

Příklad 1: Máte kamarádku Petru, o které víte, že se snaží zhubnout. Proto si v našem provizním systému zkopírujete odkaz na kategorii "Hubnutí" a ten jí pošlete například přes Facebook Messenger. K tomu jí napíšete, že tady si vybere kvalitní doplňky stravy, které jí pomohou zhubnout. A pokud vaše kamarádka Petra objedná, získáte od nás finanční odměnu.

Příklad 2: Určitě máte na Facebooku spoustu přátel a určitě každý z nich by rád posílil svoji imunitu. Pak stačí zkopírovat odkaz "Posílení imunity" a sdílet jej na vašem Facebooku. Je dobré k odkazu připsat, třeba to, že s naším e-shopem máte ty nejlepší zkušenosti a doporučujete jej. A za každého, kdo přes tento váš odkaz přijde na náš e-shop a nakoupí, získáte od nás provizi.

Tak neváhejte a registrujte se, je to opravdu velmi snadné. Ale pokud by vám to nešlo nebo jste měli jakýkoliv dotaz. neváhejte se na náš obrátit, ochotně vám pomůžeme. Popřípadě se podívejte na to, jak propagovat přes náš provizní systém.

Registrovat se

Pokud jste se již registrovali, do svého provizního účtu se přihlašte zde.

Důležité odkazy:

Máte dotaz, napište nám

Nevyplňujte toto pole: