SKLZ Dual Point Massager (AccuPoint), akupresurní dvojitý masážní míček

1 hodnocení
Značka: SKLZ
389 Kč
Momentálně nedostupné

Konečně je zde účinnější masáž než použití tenisových míčků. SKLZ Dual Point Massager, vyvinutý profesionálními trenéry, má ergonomický design, který Vám pomůže omezit nepříjemné bolesti zad a zvýšit kvalitu tkání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně je zde účinnější masáž než použití tenisových míčků. SKLZ Dual Point Massager, vyvinutý profesionálními trenéry, má ergonomický design, který Vám pomůže omezit nepříjemné bolesti zad a zvýšit kvalitu tkání. Pěnový materiál je robustní a snadno se čistí.

SKLZ Dual Point Massager je určen na masáž zad, ramen atd. a pomocí tlaku na vlastní tělesnou hmotnost může pomoci zmírnit bolest a zvýšit kvalitu tkání.

  • Zrychluje proces obnovy bolesti zad a sportovních zranění
  • Vyvinutý profesionálními trenéry

 

Dva body pro neomezenou masáž

Jedinečný design SKLZ Dual Point Massageru a jeho robustní pěnová konstrukce jsou ideálním prostředkem pro masáž svalů, vybraných tlakových bodů a pro funkci tkání kolem páteře, za účelem zvýšení pohyblivosti, která je klíčem ke zdraví zad.

Rychlejší zotavení

Vraťte se do hry rychleji pomocí masážní pomůcky navržené tak, aby pohodlně držela Vaší páteř při masáži hlubokých tkání, uvolňování vybraných bodů a celkovou údržbu svalů od hlavy až k patě.

Masáž na cesty

Pokud máte pouze prostor pro jednu masážní pomůcku, musí to být SKLZ Dual Point Massager. Je navržený k držení páteře, vejde se do jakékoliv tašky a je ideální pro použití v posilovně, na cestách a před a po každém tréninku.

Návod v angličtině

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness cvičební pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!