SKLZ Mobility Bar, protahovací tyč

1 hodnocení
Značka: SKLZ
2 599 Kč
Momentálně nedostupné

SKLZ Mobility Bar podporuje vývoj správných pohybových vzorců a pohyblivost svalů rotátorové manžety a jejich podpůrných systémů. Trénuje pohyblivost a ohebnost ramen a zároveň vytváří sílu a stabilitu potřebnou pro snížení rizika zranění.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLZ Mobility Bar podporuje vývoj správných pohybových vzorců a pohyblivost svalů rotátorové manžety a jejich podpůrných systémů. Trénuje pohyblivost, ohebnost ramen, zároveň vytváří sílu a stabilitu potřebnou pro snížení rizika zranění.

  • Zvyšte pohyblivost a ohebnost ramen 
  • Trénujte ramenní svaly a snižte riziko zranění
  • Ideální pomůcka pro rozcvičení a zotavení pro sportovce, kteří cvičí nad hlavou 
  • Dodává se s 3 různými odporovými pásy

 

Dejte svou hru na ramena

Navržená pro použití s kabely, které progresivně zvyšují odpor během různých zatížení. Tato protahovací tyč je vhodná k protažení ramen díky pohybům, které zlepšují jejich pevnost, stabilitu a mobilitu.

Pevná pro větší flexibilitu

Pevný design SKLZ Mobility Bar podporuje ideální držení těla potřebné k stabilizaci ramen a získání pohyblivosti, která pomáhá snížit riziko zranění v klíčových oblastech.

Ukončete asymetrii

Jako pokročilejší způsob rozcvičení a tréninku pomáhá SKLZ Mobilty Bar sportovcům opravovat a snižovat asymetrii v těle, která může snížit výkon a přispět ke zranění.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness cvičební pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!