SKLZ Trainer Mat, cvičební podložka 183 cm x 61 cm x 0,5 cm

5 hodnocení
Značka: SKLZ
999 Kč
Skladem (> 5 ks)

Podložka  SKLZ Trainer Mat navržená špičkovými trenéry nabízí 21 základních cvičení pro zvýšení síly, pružnosti, rychlosti, hbitosti a výbušnosti. Začlenění těchto cvičení do každodenního tréninku také podporuje zotavení svalů a snižuje riziko zranění.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka SKLZ Trainer Mat je navržená špičkovými trenéry a zobrazuje 21 základních cvičení pro zvýšení síly, pružnosti, rychlosti, hbitosti a výbušnosti. Začleněním těchto cvičení do každodenního tréninku také podporujeme zotavení svalů a snižujeme riziko zranění.

  • Vytvořena profesionálními trenéry pro špičkové sportovce
  • Může být zapojena v každodenním tréninku pro rychlé zotavení a snížení rizika zranění
  • 1,80 m x 0,60 m, tloušťka 0,5 cm pro maximální pohodlí a všestrannost
  • Odolný materiál

 

Cvičte, abyste byli silnější

S 21 pojmenovanými cviky a jasnými vizuálními ukázkami, jak postupovat správně, nabízí SKLZ Trainer Mat opravdové celodenní cvičení s osvědčenými výsledky v jednom pohodlném designu.

Zaměřte se na svaly

Vědět, na které svaly se zaměřit, pomáhá zlepšit Vaše výsledky. To je důvod, proč Vám srozumitelné ilustrace SKLZ Trainer Mat přesně ukazují, které svalové skupiny jsou zapojeny v každém cviku.

Sestavy, opakování a ověřené výsledky

Podrobný program SKLZ Trainer Mat zahrnuje opakování, sety a časy, které potřebujete k plnohodnotnému tréninku celého těla - vše v jedné pohodlné tréninkové pomůcce. Použijte ji a vytvořte dokonalé tělo. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness cvičební pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!