SKLZ Trainer Med Ball, medicinbal 3,6 kg

1 hodnocení
Značka: SKLZ
1 429 Kč
Skladem (> 5 ks)

Rozvíjejte sílu celého těla s SKLZ Trainer Med Ball pomocí ilustrovaných cvičení, která se zaměřují na vybrané svaly, doporučené sety a opakování. Spojte cviky dohromady, abyste maximalizovali své výsledky a zapojili celé své tělo v každém cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozvíjejte sílu celého těla s SKLZ Trainer Med Ball pomocí cvičení, která se zaměřují na vybrané svaly nebo doporučený počet opakování. Možnosti cviků jsou znázorněny přímo na míči. Spojte cviky dohromady, abyste maximalizovali své výsledky a zapojili celé své tělo v každém cvičení.

  • Ilustrovaná cvičení jsou zobrazená přímo na míči
  • Jasné ilustrace znázorňují vybrané svaly za účelem jejich posilování a získávání svalového objemu
  • Zahrnuje sety a opakování pro trénink celého těla
  • Patentovaný program vyvinutý společností EXOS, lídrem v oblasti lidských výkonů

EXOS

Procvičte svaly s pojmenovanými cvičeními, která jsou zobrazena přímo na míči. Navrženy firmou EXOS, lídrem v oblasti lidského výkonu. Tato cvičení sportovci světového formátu používají ke zvýšení své kondice a výkonu.

Cílené budování svalů

Trénujte pomocí přehledných ilustrací, které ukazují, na které svaly se zaměřujeme v každém cvičení. SKLZ Trainer Med Ball obsahuje také cvičební kombinace a opakování, které potřebujete pro maximalizaci výsledků. Je to jako trenér, fitness a míč – vše v jednom.

Trénink celého těla

Podrobný program programu SKLZ Trainer Med Ball zahrnuje opakování a sety, které potřebujete k získání tréninku celého těla a síly – vše v jednom míči. Použijte jej pro zdvihy, házení a další cviky, které pomáhají budovat svaly a výbušnou sílu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness cvičební pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!