SKLZ Travel Barrel Roller Firm, Masážní válec 30 cm x 11 cm

1 hodnocení
Značka: SKLZ
889 Kč
Momentálně nedostupné

SKLZ Travel Barrel Roller Firm disponuje drážkovým vzorem, který podporují masáž pojivové tkáně. Vše v praktické cestovní velikosti pro každou sportovní tašku .

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLZ Travel Barrel Roller Firm disponuje drážkovým vzorem, který podporují masáž pojivové tkáně. Určen před a po cvičení, SKLZ Travel Barrel Roller Firm nejen že masíruje, ale pomáhá zvýšit pružnost svalů, lépe se zregenerovat a tím obnovit výkon svalové síly. Vše v praktické cestovní velikosti pro každou sportovní tašku atd.

  • Ideální pro samostatnou masáž pojivové tkáně, pro protažení a zvýšení pružnosti svalů
  • Robustní, odolný, velmi kompaktní design, speciálně navržený pro nepřetržité používání a přepravu v každé sportovní tašce
  • Každý cvičební program by měl obsahovat aktivní zotavení, je speciálně vyvinutý pro zdraví svalů
  • Jeho uzavřené buňky se snadno čistí a jsou vyrobeny z nepromokavé pěny
  • K dispozici ve středním stupni tvrdosti s délkou asi 30 cm, průměrem 11 cm
  • Ideální pro přípravu na trénink (warm-up) a aktivní regeneraci

Masáž na cestách

Kompaktní velikost SKLZ Travel Rolleru usnadňuje péči o Vaše tělo na cestách. Perfektní pro masáž měkké tkáně, protahování a zvyšuje pružnost kloubů a svalů na různých částech těla.

Pevná hustota – pojďme na to

SKLZ Travel Roller Roller má pevnou hustotu a podporuje sportovce s průměrnou svalovou hmotou a každého, kdo potřebuje základní regeneraci tkání.

Masáž před a po tréninku

Začněte každý trénink nebo cvičení s masáží, abyste snížili pravděpodobnost zranění ve velkých svalových skupinách. Dokončete každou tréninkovou jednotku pomocí masážního válečku, abyste zvýšili tok kyslíku a uvolnili napětí ve stejných svalech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky SKLZ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!