SKLZ Universal Cuff, cvičební manžeta

Neohodnoceno
Značka: SKLZ
467 Kč
Momentálně nedostupné

Poutko na ramena a nohy pro trénink síly a stability. Přeměňte svůj domov na kompletní funkční tréninkové hřiště kombinací univerzální manžety SKLZ Universal Cuff, tréninkových kabelů a naší univerzální kotvy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přeměňte svůj domov na kompletní funkční tréninkové hřiště kombinací univerzální manžety SKLZ Universal Cuff, tréninkových kabelů a naší univerzální kotvy. Ať už chcete trénovat kdekoliv, můžete s celým systémem nebo jeho částmi rozvíjet sílu paží, nohou a trupu. Univerzální manžetu SKLZ Universal Cuff lze také velmi dobře použít pro zahřátí a protahování.

  • Poutko na ramena a nohy pro trénink síly a stability
  • Rotace 360 ° nabízí plný rozsah pohybu
  • Může být použita se všemi kompatibilními a vyměnitelnými prvky z řady SKLZ Slide-Lock ™
  • Pro optimální trénink může být SKLZ Universal Cuff kombinována s tréninkovými kabely SKLZ a univerzální kotvou SKLZ

 

Nahoru a dolů

Určená pro cviky kolem zápěstí, předloktí a kotníků, univerzální manžeta umožňuje trénovat více oblastí Vašeho těla pro více částí tréninku.

Lepší v každé rovině

Sporty se neodehrávají jedním směrem. To je důvod, proč otáčení manžety v rozsahu 360 ° umožňuje mnohostranné pohyby, které Vám pomohou vybudovat pevnost a stabilitu klíčovou pro Váš sport.

Technologie Slide-Lock

Univerzální manžeta SKLZ Universal Cuff je vybavena vlastní technologií Slide-Lock, která Vám umožní rychle a snadno měnit kabely. To ji také činí kompatibilní s tréninkovými kabely a univerzální kotvou pro optimální trénink.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness cvičební pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.225 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!