SKLZ Weighted Vest, zátěžová vesta

1 hodnocení
Značka: SKLZ
2 148 Kč
Momentálně nedostupné

Jje prodyšná a měkká zátěžová vesta, proto se dobře přizpůsobí tělu a nebrání mu v žádném pohybu. Dvojitý suchý zip zaručuje, že vesta při tréninku nebude nikam klouzat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zátěžová vesta SKLZ Weighted Vest je prodyšná a měkká, proto se dobře přizpůsobí tělu a nebrání v žádném pohybu. Dvojitý suchý zip zaručuje, že vesta při tréninku nebude nikam klouzat. Závaží na vestě je rovnoměrně rozložené, přizpůsobí se samotné vestě a dá se různě kombinovat podle potřeby tréninku. Díky tomu nedochází k přetížení jedné části těla a ke špatné technice a je tak docíleno nejlepšího výsledku. Vestu mohou používat jak začátečníci, tak i profesionální sportovci.

  • Zátěžová vesta nabízí variabilitu závaží od 0,45 kg do 4,5 kg (200 g váží samotná vesta)
  • Ideální pro mnoho sportů, jako jsou: atletika, basketbal, fotbal, fotbal, baseball, volejbal, plavání a vodní pólo

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky SKLZ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!