Tréninkové pomůcky SKLZ

Nejprodávanější

146 položek celkem
SKLZ 6X Hurdles, tréninkové překážky set 6
1 559 Kč

Jedná se o všestranné překážky navrženy tak, aby vydržely vysokou zátěž při tréninku. Navrženy pro rozvoj rychlosti, hbitosti a plyometrického tréninku. 

SKLZ Acceleration Trainer, akcelerační tréninkový set
1 819 Kč

Tréninková pomůcka na rozvoj akcelerace a rychlosti prvního kroku. 

SKLZ AccuStick, akupresurní masážní tyč
571 Kč

Je ideální tréninková pomůcka k rozehřátí před tréninkem nebo pro zotavení po sportovním výkonu. Lehký a zároveň odolný materiál vhodný pro přenášení.

SKLZ Agility Cones, tréninkové kužely set 20
649 Kč

Tréninkové kužely, které výrazně zlepšují zrychlení, zpomalení a rychlou změnu směru s přesným časováním a řízením těla. Součástí balení je držák kuželů pro snadné...

SKLZ Agility Trainer Pro, variabilní koordinační žebřík set 10
3 119 Kč

Speciální plyometrický žebřík, který Vám pomáhá zlepšit koordinaci a zvýšit rychlost. Se sadou 10 lichoběžníkových koordinačních žebříků neexistují žádné limity kreativity....

SKLZ Balance Pad, balanční podložka 46 cm x 39 cm
1 819 Kč

Balanční podložka nutí Vaše tělo reagovat tím, že využíváte nohy, kotníky a svaly dolních končetin, pomáhá vybudovat sílu a klíč ke stabilitě v atletickém výkonu,...

SKLZ Barrel Roller Firm, masážní válec 38 cm x 13 cm
1 299 Kč

Masážní válec nejen masíruje měkké tkáně, ale také pomáhá zvýšit flexibilitu svalů, lépe se zotavit a rychle obnovit svalovou výkonnost.

C6Backpack Product1
SKLZ C6 Back Pack, batoh
Momentálně nedostupné
1 790 Kč

Tento batoh s technologií C6 obsahuje oddělený prostor s prodyšným uhlíkovým filtrem, který eliminuje nežádoucí zápach z tréninkové obuvi a oblečení.

SKLZ Cold Roller Ball, chladivá masážní koule
889 Kč

Je účinná regenerační pomůcka, která kombinuje chlazení a masáž v jednom. Vnější gumový plášť je z protiskluzového materiálu, dobře padne do ruky a umožňuje optimální regulaci...

SKLZ Core Wheels, posilovací kolečka
1 299 Kč

Pozvedněte plank, kliky či posilování vršku na další úroveň. Pohyblivá kolečka na obou stranách destabilizují Vaše pohyby a nutí ramena, trup a boky k tvrdší námaze než kdy...

SKLZ Court Markers, tréninkové značky
999 Kč

Tréninkové značky nabízejí plochý, protiskluzový design v pěti různých barvách pro různá reakční a tréninková cvičení. SKLZ Markers Court jsou perfektním nástrojem pro...

SKLZ Court Slidez, indoorová klouzavá podložka
727 Kč

Pomůcka je určena k posílení břicha, zad a ramen pomocí různých cvičení. Skvělý povrch s ergonomickým vzorem pro pohodlné a protiskluzové uchopení rukou a nohou.

SKLZ Court Vision, tréninkové brýle na dribling
311 Kč

Basketbalová pomůcka, která donutí hráče při držení míče hledět před sebe a mít přehled. 

SKLZ D-Man Blue, tréninková figurína obránce
2 079 Kč

Basketbalová pomůcka, kterou si zlepšíte střelbu na koš i nahrávky. Pomáhá hráči pohybovat se na hřišti při driblingu, držení míče, střelbě a obehrávání. 

SKLZ D-Man Pro, nastavitelná figurína obránce
4 419 Kč

Vyměňte kužele za figurínu, která je ideální pro jakoukoliv střelbu, dribling, nahrávání a útočné formace.   

SKLZ D-Man Red, tréninková figurína obránce (červený
2 079 Kč

Tréninková pomůcka, kterou si zlepšíte střelbu na koš i nahrávky. Pomáhá hráči pohybovat se na hřišti při driblingu, držení míče, střelbě a obehrávání. 

SKLZ D-Man, tréninková figurína obránce
2 079 Kč

Basketbalová pomůcka, kterou si zlepšíte střelbu na koš i nahrávky. Pomáhá hráči pohybovat se na hřišti při driblingu, držení míče, střelbě a obehrávání. 

SKLZ Door Anchor, dveřní kotva
129 Kč

Připojte SKLZ Door Anchor k jakýmkoliv dveřím a získáte trvanlivé uchycení pro tréninkové kabely. 

SKLZ Double Double, doskokový trenažér
889 Kč

Je pomůcka, která podporuje trénink správné trajektorie, správné rotace a přesnosti. Zahrnuje také snadné připojení "rejectoru" pro trénink doskoků.

SKLZ Dribble Stick, driblingový trenažér
2 599 Kč

Zlepšete umístění rukou, držení těla a rychlost pomocí SKLZ Dribble Stick. Získejte okamžitou zpětnou vazbu o pohybech a napodobte dynamiku na palubovce proti obráncům.

SKLZ Dual Handles, cvičební dvojitá rukojeť
519 Kč

Pomocí tréninkové pomůcky SKLZ Dual Handles s technologií Slide-Lock ™ můžete trénovat v obývacím pokoji nebo kdekoliv chcete. Tréninkové kabely, které se používají s dvojitými...

Nahoru
Další produkty

U nás najdete jen kvalitní tréninkové pomůcky SKLZ, které jsme osobně vyzkoušeli. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné tréninkové pomůcky SKLZ, ochotně vám poradíme. Většinu tréninkových pomůcek SKLZ máme skladem s rychlým dodáním až k vám, obvykle do 3 dnů, ale i dříve.