Vločky

Nejprodávanější

5 položek celkem
Chocolate Porridge  350g (Ovesná kaše)
Vegan
118 Kč

Bohatá krémová směs pro lahodnou čokoládovou kaši s otrubami. Obsahuje ovesné otruby, kakao, chia semínka a kokosový cukr. Jde o vynikající zdroj bílkovin a vlákniny. Připravená...

23007
Malie Porridge banana  250g (Ovesná kaše s banánovou příchutí)
Vegan
118 Kč

Ovesná kaše v banánové příchuti, která nejen skvěle chutná, ale je slazena pouze kokosovým cukrem v té nejvyšší kvalitě. Je vhodná i pro vegany.

23146
Malie Porridge choco and cocos  250g (Ovesná kaše  s čokoládovo-kokosovou příchutí)
Vegan
118 Kč

Ovesná kaše s čokoládovo - kokosovou příchutí, která nejen skvěle chutná, ale je slazena pouze kokosovým cukrem v té nejvyšší kvalitě. Je vhodná i pro vegany.

23144
Malie Porridge super fruity  250g (Ovesná kaše  s morušemi, goji a fíky)
Vegan
118 Kč

Ovesná kaše s příchutí moruše, goji a kíky, která nejen skvěle chutná, ale je slazena pouze kokosovým cukrem v té nejvyšší kvalitě. Je vhodná i pro vegany.

23145
Protein Power Porridge  350g (Proteinová kaše)
Vegan
118 Kč

Jde o naprosto ideální jak do snídaní tak na fitness svačinku, která je skvělým zdrojem bílkovin, sacharidů a zároveň i skvěle chutná. Chia semínka pro svůj hydrofilní efekt...

23009

U nás najdete jen kvalitní vločky do snídaně, které jsem osobně vyzkoušeli. Pokud si nevíte s výběrem vhodných vloček do snídaně rady, ochotně vám poradíme. Většinu snídaní máme skladem s rychlým dodáním až k vám.