Výzva Nehubni, zdravě žij

Je období, kdy si většina z nás dává různá předsevzetí. A nejedno z nich se týká hubnutí. Hodně z nás si například dává cíl zhubnout do plavek. Sice je to reálný cíl, ale jen nemnoho jej dosáhne. Známe to asi všechny, obvykle nám naše nadšení vydrží jen pár dnů a velmi rychle odezní. I my jsme to zažili. Ale co kdybychom to letos opravdu zvládli společně? Proto nás napadla tato výzva, která by nás v tomto snažení spojila a vzájemně se budeme motivovat. Díky tomu budeme odolnější vůči mnoha nástrahám, jako je noční mlsání, neustále přežírající se a provokující manžel :), stres a nespokojenost sama se sebou. 

FullSizeRender 3A není to jen o zmíněných nástrahách. Problémem bývá i nedostatek času, sedavé zaměstnání, různá zdravotní omezení a podobně. Nechceme, aby naše výzva byla jen o tom rychle zhubnout. Právě toto snažení obvykle vede k rychlému a hlavně neúspěšnému konci. V naší výzvě chceme klást důraz na zdravý životní styl, který ruku v ruce vede i ke snížení hmotnosti. Tak pojďme společně začít žít zdravě. 

Jak na to?

Budeme zde, na našem e-shopu, na Facebooku a Instagramu sdílet rady, recepty, ale také zde budete moci sledovat naše snažení o změnu ke zdravému životnímu stylu. A jak se do naší výzvy připojit? Sledovat náš profil na Facebooku nebo Instagramu (ideálně obojí). A abyste měli větší motivaci, budete mít šanci vyhrát zajímavé ceny jako je balíček produktů pro zdravý životní styl. Stačí, když budete sledovat naše profily na sociálních sítích a nasdílíte jakoukoliv fotku označenou hashtagem #nehubnizdravezij. Je jedno, jestli to bude fotka snídaně, toho, jak cvičíte nebo čehokoliv jiného, co souvisí se zdravým životním stylem. Dále u takovéto fotky označte náš profil (@sainutritioncz). V únoru vylosujeme někoho z vás, kdo od nás získá speciální komplexní balíček produktů, které ještě více podpoří snahu žít zdravě.

Takže ještě ještě jednou podmínky o zařazení do soutěže:

  • sledovat náš profil na Facebooku a Instagramu
  • v průběhu ledna nahrát alespoň jednu fotku týdně týkající se zdravého životního stylu
  • u této fotky dát hashtag #nehubnizdravezij
  • u této fotky označit náš profil @sainutritioncz

Výzva není jen pro ženy

Samozřejmě tato naše výzva není jen pro ženy. Zapojit se může každý člen rodiny, a to nejen manžel nebo přítel, ale i děti a v podstatě kdokoliv. Přece jen zdravý chce být každý. 

O čem je zdravý životní styl

Největší omylem je myšlenka, že takovýto životní styl je finančně velmi nákladný. Ale to rozhodně není pravda. Ano, může se prodražit. Ale na druhou stranu, při rozumném přístupu můžeme spíše ještě ušetřit. Vždyť si stačí spočítat, kolik peněz týdně utratíme za nezdravé a zbytečné potraviny. Zjistíme tak, že pak nejen budeme zdravější a hubenější, ale i šťastnější. 

A o tom je naše výzva. Budeme pravidelně, nejspíš každý den, publikovat tipy, rady, návody a také vám dodávat motivaci a vůli do vašeho, nebo spíš našeho společného snažení. Tak pojďme se přestat vymlouvat a něco pro sebe a naše rodiny udělat. Budeme zdravější, spokojenější, lépe vypadat a také se cítit.

Přihlásit se do výzvy

Stáhni si "přihlášku" do naší výzvy zde a pošli nám ji na e-mail info@sainutrition.cz.