Whey Worx 1kg čokoláda

Akce
Neohodnoceno
Značka: NutriWorks
649 Kč
Skladem

WHEY WORX patří do nové generace proteinových doplňků, které kvalitní syrovátkovou bílkovinu doplňují o synergní látky podporující výsledek. Spektrum celkem pěti přidaných enzymů a psyllia významně zeefektivňuje vstřebatelnost proteinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WHEY WORX
 
WHEY WORX = syrovátkový proteinový koncentrát s přidanými enzymy (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza) a psylliem (vláknina). 72 g bílkoviny a jemná, čistá chuť. To vše bez použití umělých sladidel.
 
WHEY WORX patří do nové generace proteinových doplňků, které kvalitní syrovátkovou bílkovinu doplňují o synergní látky podporující výsledek. Spektrum celkem pěti přidaných enzymů a psyllia významně zeefektivňuje vstřebatelnost proteinu.
 
Proč potřebujeme enzymy
 
Většina bílkoviny je strávena ve střevech. Aby mohlo tělo protein správně vstřebat, musí jej rozložit na peptidy a dále na aminokyseliny, které se mohou vstřebat skrz střevní stěnu. Tělo kvůli tomu potřebuje enzymy zvané proteázy. A pravě tyto enzymy jsou spolu s lipázami, které štěpí tuky, a amylázami štěpícími sacharidy produkovány ve slinivce.
 
Jakmile jsou proteiny rozloženy na aminokyseliny, dostanou se do krevního oběhu, kterým doputují až do svalové tkáně a dalších buněk. Jakmile se dostanou na cílové místo, započnou proces opravy a obnovy tkáně poškozené cvičením. Ve výsledku je pak sval silnější a větší.
 
Kdy máme enzymů nedostatek
 
Nedostatek enzymů můžeme mít při chronickém zánětu způsobeném stresem nebo nevhodným životním stylem. Tělo také memusí produkovat dostatek enzymů při nadměrné fyzické zátěži a souběžné nadměrné konzumaci bílkovin. V takovém případě je vhodné konzumovat proteiny spolu s enzymy.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Syrovátkový proteinový koncentrát + 5 enzymů + psyllium = maximální možná efektivita vstřebávání bílkoviny
- 72 g bílkovin na 100 g
- Čistá, jemná chuť
- Neobsahuje umělá sladidla, slazeno steviol-glykosidy
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Budování svalové hmoty
- Regeneraci svalové hmoty
- Efektivní posílení tréninkových výsledků
 
Značka Nutriworks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
 
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 1 kg
 
Dávkování: Rozmíchejte 30 g (jedna odměrka) s 2-4 dl vody v šejkru, po dobu 25-30 sekund. Dávkujte po tréninku nebo během dne na svačinu.

Upozornění: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě (15-25°C), mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy sóji, vajec a lepku.
 


Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 30 x 33 g
 100 g
 30 g*
 Energetická hodnota
 1627 kJ /389 kcal
 487 kJ / 117 kcal
 Tuky
 6,5 g
 2,0 g
   z toho nasycené mastné kyseliny
 3,8 g
 1,1 g
 Sacharidy
 9,7 g
 2,9 g
   z toho cukry
 8,8 g
 2,6 g
 Vláknina
 2,6 g
 0,8 g
 Bílkoviny
 72 g
 22 g
 Sůl
 0,3 g
 0,09 g
*1 dávka odpovídá 30 g. Balení obsahuje 33 dávek.
 
Enzymy:
 
 
 ve 100 g 
 Laktáza
 3290 U
 Amyláza
 240 U
 Proteáza
 60 U
 Lipáza
 10 U
 Celuláza
 2 U
 
 
Složení: syrovátkový proteinový koncentrát, nízkotučný kakaový prášek (6 %), emulgátor (slunečnicový lecitin), vláknina psyllium, aroma, sladidlo steviol-glykosidy, enzym laktáza (Aspergillus sp.), trávicí enzymy (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza).
 


Doplněk stravy, se sladidlem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.